Hea klient

Seoses väljakuulutatud riikliku eriolukorraga ning sooviga kaitsta oma töötajate tervist, on Procurator Eesti OÜ esindused ajutiselt SULETUD.

Kõik tellimused ja päringud saab jätkuvalt teha kirjutades info@procurator.ee ning telefoni teel 672 0057.

Kaupa väljastame Procurator Eesti laost, Tallinna piires toimetame kohale oma transpordiga ning kaugemale Omniva kulleriga.

Procurator Eesti meeskond

Tolmumaskid

Seoses Koroonaviiruse levikuga täidab enamus kaitseülikondade ja filtermaskide tootjaid Hiina valitsuse tellimusi.

Sellest tulenevalt esinevad toodetele pikemad tarneajad või isegi pausid tarnetes. 

Palume saadavust eelnevalt täpsustada.

UUS KODULEHT!

Procurator Eesti OÜ on uuendamas oma protsesse sealhulgas kodulehte. Paljud meie kliendid on soovinud näha detailsemat informatsiooni Procurator grupi poolt pakutavate toodete kohta. Loodame, et meie koduleht kergendab Teie valikut ja annab kindlust kvaliteetsete toodete kasutamise otstarbekusest.

Hetkel veel läbi kodulehe tellimusi esitada ei saa vaid tuleb kontakteeruda otse meiega.

Alati on teretulnud Teie tagasiside.

Tervitades,

Procurator Eesti OÜ meeskond

Tööinspektsioon kontrollib ehitusobjektide ohutust 01.12.2018

Tööinspektsioon viib läbi erakorralise sihtkontrolli ehitusobjektidel. Kontrollitakse, kas töötajatele on väljastatud kukkumiskaitsevahendid, kas neid kasutatakse ning kas on tagatud nende nõuetekohane hooldus, kontroll ja hoiustamine. Tähelepanu all on tellingute ja redelite kasutamine ning ehitusplatside töö korraldus. Kui selgub et kukkumiskaitsed vajavad hooldust, kontrolli või väljavahetamist, siis helista +372 53 321 201 ja broneeri aeg ning me teostame vajalikud toimingud ja vormistame dokumentatsiooni.