Oleme avatud tööpäevadel: 8.30 - 17

Kõikidele talveriietele allahindlus 20%

Hea võimalus soetada eriti soodsalt talveriideid.
Kampaania kestab kuni kaupa jätkub laos.

Tooted

Uudised

Tööinspektsioon kontrollib ehitusobjektide ohutust14.03.2016

Tööinspektsioon viib läbi erakorralise sihtkontrolli ehitusobjektidel. Kontrollitakse, kas töötajatele on väljastatud kukkumiskaitsevahendid, kas neid kasutatakse ning kas on tagatud nende nõuetekohane hooldus, kontroll ja hoiustamine. Tähelepanu all on tellingute ja redelite kasutamine ning ehitusplatside töö korraldus.

Kui selgub et kukkumiskaitsed vajavad hooldust, kontrolli või väljavahetamist, siis helista +372 53 321 201 ja broneeri aeg ning me teostame vajalikud toimingud ja vormistame dokumentatsiooni.

Loe kogu artiklit Tööinspektsiooni kodulehelt.

Kõrgustes töötamine eeldab kaalule vastavaid turvarakmeid30.11.2015

Uudised

PROCURATOR EESTI (www.procurator.ee) töö- ja isikukaitsevahendite spetsialisti ja müügijuhi Viktor Jõgisuu hinnangul suhtutakse Eestis täna isikukaitsevahenditesse küll hoolikamalt kui 22 aastat tagasi, kuid siingi on veel arenemisruumi küllaga.

Tihti ostetakse turvaliseks tööks vajalikud asjad viimsel minutil või alles siis, kui partner seda nõuab. Ühed olulisemad isikukaitsevahendid kõrgustes töötamisel on turvarakmed, laiema mõistega kukkumiskaitsed. Loomulikult kõik teised isikukaitsevahendid nagu peakaitsed, näokaitsmed, töökindad ja tööjalanõud on terviklahendust silmas pidades üliolulised, kuid turvarakmed on just need, milleta ei saa hakkama tuuleenergia parkide ehitus- ja hooldustöödel, keemia- ja laevaehitustehastes, ehituses, teeninduses jms sektorites.

Loe kogu artiklit Äripäeva Tööstusuudistest.

Uus koduleht!22.10.2015

Uudised

Procurator Eesti OÜ on uuendamas oma protsesse sealhulgas kodulehte. Paljud meie kliendid on soovinud näha detailsemat informatsiooni Procurator grupi poolt pakutavate toodete kohta. Et meie kliendid saaksid osa juba täna 30 000 saadaolevast artiklist oleme praeguse koduelehe üles ehitanud nii, et tooted kuvatakse soome keelse tootekirjeldusega kuid toodeteni jõudmise oleme lihtsustanud parimal võimalikul moel.

Procurator grupi ladu on avatud kõikide meie klientide jaoks. Otselinkide kaudu saab ülevaate suurest kaubavalikust. Loodame, et meie  koduleht kergendab Teie valikut ja annab kindlust kvaliteetsete toodete kasutamise otstarbekusest.

Alati on teretulnud Teie tagasiside. Selleks vajuta avalehel lingile – Saada meile kiri! ja elektroonne postituvi toob Teie soovid meieni.

Tervitades, Procurator Eesti OÜ meeskond