Ettevõttest

Procurator Eesti (endise ärinimega KARSKE EESTI OÜ) on isikukaitsevahendite, tuleohutusvahendite, tööjalatsite ja töörõivaste hulgi ja jaemüüja ning maaletooja.

Procurator grupp pakub Põhjamaade tööstustele igapäevatööks kõikehõlmavat tootevalikut, meil on valikus üle 30 000 erineva artikli sh. töörõivad, tööjalanõud, isikukaitsevahendid, hingamiskaitsed jpm. Kontsern omab filiaale Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Saksamaal. Peakontor on Rootsis.

Eestis varustame oma kliente kõigega, mis on ohutuks tööks vajalik. Aitame oma kliente erinevate turvalahenduste projekteerimisel ning vajadusel ka teostamisel. Oleme sertifitseeritud  kukkumiskaitsete inspekteerimisteenust osutav ettevõte, vajadusel juhendame töötajaid õigete töövõtete kasutamisel.

Eestis tegutseme alates 1993 aastast. Tänu pikaajalisele kogemusele oleme tunnustatud edasimüüja maailmas hinnatud isikukaitsevahendite tootjatele erinevatest riikidest (Uvex, Skylotec, Capital Safety, Sievi, 3M jpt).

Alates 2007 aastast on tänase nimega Procurator Eesti OÜ osa Rootsi kontsernist Procurator AB.

Visioon

Oleme Põhjamaades eelistatud tarnija, pakkudes lisandväärtust loovaid isikukaitse ning tööstusvaldkonna lahendusi läbi pädevate töötajate ja regionaalse kohaloleku.

Missioon

Oleme kompetentsed, pühendunud ja täpsed, pakkudes paindlikke ja kohandatud lahendusi toodetele ja teenustele, mis ületavad meie klientide ootusi ning on paremad kui konkurentidel

Meie müügiesindajad omavad rohkem kui 20-e aastast kogemust ning on alati valmis andma kõigile huvitatuile professionaalset nõu ja asjalikke soovitusi.

Olete teretulnud külastama meie esindusi Tallinnas ja Pärnus.

KAITSE  ENNAST  JA  TEISI !